fotograf 2Eveet bir canlı yayının ardından merhaba:))
Bu program teklifini ilk aldığımda aklımda tek bir soru vardı “Demir bensiz nasıl uyuyacak?” Üstelik meme bırakma turları attığımız şu günlerde “ya çok ağlarsa”, “ya sakinleşmezse”, “ya uyumazsa, huzursuzlanırsa” İstanbul’a gitmek ve gitmemek konusunda çok çelişkide kaldım. Önce gitmeye karar verip sonra “amaaann boşver” deyip sonra “git ama deneyim olur” düşünceleri peşimden kovaladı. sonuç bildiğiniz gibi:)
Programdan sonra gece saat 11.55’de uçağım vardı eve gidişim saat gece 2’yi bulacaktı. Bir şekilde uyumasa da oyalanır diyerek ve kocamı da yanıma alarak ve sabah okula gidip çalışıp, öğlen yola çıkarak ilk ayrılığımız yaşadık…

fotograf 1
bir taraftan canlı yayın için heyecanlanırken, bir taraftan hep aklımda “offf ne olur ağlamasın” düşünceleri vardı. hatta yayında her reklam arasında “uzamadı dimi”, “yetişeceğim dimi” soruları beynimi kemirdi:) sonuçta yetiştik ama nasıl? Güvenlik şeridinden (!) Özür dileriz istanbul trafiği ama bir annenin evladı söz konusu olduğunda değil güvenlik şeridi kaldırımdan bile gidebilir (!!) :)
İnsan kendisini televizyonda izleyince birsürü kusur buluyor:) Ben daha dik otursaydım, saçımı açsaydım gibi ayrıntılara takılsam da genel olarak anlatımımdan memnunum:)) Sonlara doğru uçağa yetişemeyeceğim diye biraz gerilmiştim, ben bildiğim için mi bilmiyorum biraz sonlara doğru gergin görünüyormuşum gibi geldi. Ama olsun geldi geçti:))

fotograf 4

Gelelim Demir Adam ne yapmış kısmına… Kuzenine bayılan Demir onunla oynamış, ekranda beni gördükçe anne anne diye göstermiş:)) sonra yatma saati gelince yatağına gitmiş ama o yattığı için Naz ablası gidecek diye ağlamış. Sonra Naz ablası başında beklemiş bizim oğlanda uyumuş :) Durun bitmedi bir saat sonra uyanmış ve ağlamış ama annem sakinleştirmiş ve tekrar ninnilerle uyumuş!! Sakinleşmiş uyumuş yaa azıcık ağlaması beni hiiç üzmedi:) Eski postlarımdan hatırlayacağınız gibi kına gecelerine peşimden karga tulumba getirilen bir çocuk bu nihayetinde:)
:Eve girdiğimde melekler gibi uyuyordu. Hemen üstümün başımı, makyajımı hallettikten sonra, yatağından koynuma aldığım gibi kokuş kokuş, saçını başını okşaya okşaya uyudum:)) Benim en büyük ödülüm de bu oldu:))

fotograf 3
Bu arada yayın ekibine çoook teşekkür ederim herkes çok misafirperver ve güler yüzlüydü:) Uçağıma yetişmem için de sanırım kanalın en hızlı şoförünü ayarladılar:) Tekrar çook teşekkür ediyorum:))
Aaaa yoksa hala izlemediniz mi? O halde Akademisyen Anne’nin aklında oğlu dönerken neler konuşmuş, izleyemeyenler ya da tekrar izlemek isteyenler için aşağıda paylaşıyorum:) Haydi izleyelim o halde;)

Keyifli seyirler, sevgiler…

Paylaşmak İçin Tıklayın
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someoneShare on LinkedIn