İnstagram hesabı açmamın temel nedeni oğlumun her hafta fotografını koyarak bir büyüme portfolyosu elde etmekti. Daha sonradan işin seyri biraz değişti bildiğiniz gibi:) Demir’le ilgili koyduğum etkinlikler çok ilgi görüp @uzmanannem tarafından repost yapılınca takipçilerim hızla artmaya başladı. Ben de anne kimliğimin yanında akademik birikimimi kullanarak beni takip eden annelere gelişimsel önerilerde bulunmaya başladım. Yani beni hem “anne” hem de “akademisyen anne” yapan gene oğlum oldu.

Ben oğlum doğduktan sonra akademik olarak da yeniden doğdum. Anne olmadan önce de çocukların gelişimini değerlendirip, ailelere önerilerde bulunuyordum elbette. Fakat anne olduktan sonra hissetmeye de başladım. Bir anne benim söylediklerim karşısında ne hisseder, ne düşünür daha empatik bir yaklaşımla danışanlarımla görüşmelerim şekillendi. Derslerde paylaştığım vakalar değişti… Dolayısıyla Demir Adam’ın doğuşu Akademisyen Anneyi de doğurdu…

Bu web sayfası oğluma ithafen açıldı… Bogger Web tasarım yani Sevgili Ebubekir benim kahrımı az çekmedi… Ama tam içime sinen bir web sayfam oldu.

Sevgili oğlum bu web sayfası senin! Belki ilerde bakar ve dersin ki “ne müthiş kadınsın be anne” ya da dersin ki “aman anne yaaaa!” Ne dersen ne, ne yaparsan yap, nerede olursan ol tüm kalbim ve ruhumla seni seviyorum biriciğim… İşte annenin icatlarından biri senin geçirdiğin ilk 100 haftanın videosu… Her anını depolamak, biriktirmek, saklamak ve hiiiç unutmamak isterdim…İşte 100 haftalık demir Adam’ın videosu… Nice 100 haftalara oğlum, neşeyle, sağlıkla, birlikte….

 

Paylaşmak İçin Tıklayın
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrEmail this to someoneShare on LinkedIn